dnes je 15.7.2024

Input:

Dotaz: Zařazení výchovného poradce do platové třídy

25.10.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Odešla nám do důchodu výchovná poradkyně, která byla ve 13. platové třídě na základě ZP. V současné době studuje požadované studium paní učitelka - mohu ji zařadit výjimečně již do 13. platové třídy, když již tuto funkci vykonává a studium dokončuje?

Podle § 3 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě:

(4) Nemůže-li zaměstnavatel obsadit pracovní místo zaměstnancem, který dosáhl

Nahrávám...
Nahrávám...