dnes je 15.7.2024

Input:

Dotaz: Sdílené místo v MŠ o jarních prázdninách

17.2.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné v době jarních prázdnin přijmout na sdílené místo dítě z jiné MŠ, která má zavřeno z provozních důvodů? Našla jsem, že je to možné jen v červenci a srpnu. Kdyby to bylo možné, jak legislativně ošetřit danou situaci?

Odpověď:

Podle ustanovení § 34 odst. 11 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném zdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v měsících červenci a srpnu lze

Nahrávám...
Nahrávám...