dnes je 15.7.2024

Input:

Dotaz: Příspěvek z FKSP na plavecký kurz pro dítě zaměstnance

18.4.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Lze z FKSP hradit plavecký kurz pro dítě (2,5 roku) našeho zaměstnance?

Odpověď:

Dle § 9 písm. b) vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění pozdějších předpisů, lze nepeněžní formou přispívat zaměstnancům i jejich rodinným příslušníkům na náklady na kulturní, tělovýchovné a sportovní akce, jestliže je organizace organizuje, spoluorganizuje nebo pořídí od jiné organizační složky státu nebo

Nahrávám...
Nahrávám...