dnes je 15.7.2024

Input:

Dotaz: Příspěvek z FKSP na dovolenou pro zaměstnankyni na MD

25.6.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsem zaměstnaná ve škole a měli jsme zde možnost využít každý rok příspěvek FKSP na dovolenou. Nyní jsem na mateřské dovolené. Dozvěděla jsem se, že i na mateřské dovolené mám na příspěvek nárok. Je tomu opravdu tak?

Odpověď:

Dle § 3 odst. 3 vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění pozdějších předpisů, může příspěvková organizace z fondu přispívat zaměstnancům v pracovním poměru, za které

Nahrávám...
Nahrávám...