dnes je 15.7.2024

Input:

Dotaz: Cestovní náhrady

4.11.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Učitelka MŠ si doplňuje kvalifikaci, po ukončení bude kvalifikovanou učitelkou MŠ. Studium začala, než nastoupila k nám do zaměstnání. Studium jsme jí povolili. Má nárok na cestovní náhrady?

Odpověď:

Při řešení této problematiky je třeba vycházet současně ze zákona o daních z příjmů a  ze zákoníku práce.

Podle § 227 ZP se odborným rozvojem rozumí zaškolení a zaučení, odborná praxe absolventů škol, prohlubování a zvyšování kvalifikace. Daňový dopad plnění

Nahrávám...
Nahrávám...